Ukrainio (25)

 

1. Ananjev Sergej:

ul. Sovetskaja 5 - 7,

UA-62014 selo Parhomovka,

Krasnokutskij rajon,

Harkovskaja obl.

R.P.: kaco36(heliko)mail.ru

Skajpo: sergeyx92

 

2. Bazjuk Volodimir:
    Drahomanova 22 - 2, UA-77300 Kalusx, ivano-frankivska obl.;
    R.P.:
moonstone58(heliko)mail.ru.

3. Budnik Fedir:
    Holovna 188 - 3, UA-58018 Cxernivci;
    tel.: +380 3722 44727.

4. Cxasovskih *Vera:
    Radionova 3 - 5, UA-95023 Simferopol, Krimeo;
    tel.: +380 6526 38464.

5. Cxehxunova *Euxgenija:
    bul. P. Kulisxa 1 - 22, UA-46016 Ternopil;
    tel.: +380 3522 80207.

6. Cxerkasska *Valentina:
    abonkesto 6776, UA-52005 PGT Jubilejnyj, Dnipropetrovsk;
    tel.: +380 5671 82859.

7. Cxirkova *Olena, 15.11.1972:
    Sxcxorsa 35A - 3, UA-91009 Luhansk;
    tel.: +380 6426 57518 kaj posxtel.: +380 954174481;
    R.P.:
olenchyr(heliko)ukr.net  kaj carolinacanti(heliko)rambler.ru.

8. Dasxko Alla:
    Brativ Trofimovihx 22 - 227, UA-49068 Dnipropetrovsk;
    tel.: +380 567 732606;
    R.P.:
galatejka(heliko)mail.ru.

9. Fesenko Oleksandr:
    Stasjuka 17 - 21, UA-58005 Cxernivci;
    tel.: +380 372 234337.

10. Galicka *Ludmila:
    sverdlova 186 - 111, UA-21018 Vinnicja;
    tel.: +380 432 534402.

11. Galkin Viktor:
    Z. Ruhadze 16 - 46, UA-95023 Simferopol, Krimeo;
    tel.: +380 6526 39217.

12. Grigorenko Vasil:
    prov. Ribalskij 14 - 78, UA-36004 Poltava 4;
    tel.: +380 5325 21952;
    R.P.:
poltavano(heliko)gmail.com kaj poltavano(heliko)yahoo.com.

13. Katenko *Olga:
    Z. Ruhadze 16 - 75, UA-95023 Simferopol, Krimeo.

14. Kornijuk *Miroslava:
    Malysxeva 6a - 2, UA-98612 Jalta, Krimeo;
    tel.: +380 6543 43253.

15. Kucxugura *Ljubovj kaj Masljukova *Tatjana:
    Topolj 2, 40 - 19, UA-49040 Dnipropetrovsk.

16. Martinovicx *Julija:
    aukova 15 - 29, UA-79060 Lvov.

17. Muhxamedsxin Vadim kaj *Tatjana (geedzoj):
    Krasnodarska 179 - 47, UA-61176 Hxarkiv;
    tel.: +380 577 115995;
    R.P.:
tamuh2(heliko)mlbox.ru;
    skajpo: tatyana4110 .

18. Nagornij Volodimir:
    Sxevcxenka 123, ua-47352 sinjava, zbarajx, ternopilska obl.

19. Parygin Lev:
    Gavena 109 - 44, UA-95044 Simferopol, Krimeo;
    tel.: +380 6524 46326.

20. Posxivana *Olena: (delegito de LIBE kaj EL)
    Brativ Trofimovihx 22 - 226, UA-49068 Dnipropetrovsk;
    tel.: +380 563 783606.

    R.P. amatalena(heliko)rambler.ru

    Skajpo amatalena

21.
Rudakova *Svetlana:
    Z. Ruhadze 16 - 44, UA-95023 Simferopol, Krimeo.

2
2. Slepcov Viktor:
    Trudova 390 - abonkesto 41, UA-85114 Konstjantinivka, Donecka obl.;
    tel.: +380 627 242474.

    Skajpo amataviktor
 

23 Sxafraj *Ludmila?

    Lubecka. 31 - 25,

    UA-14021, Cxernigov


24. Sxkundja Anatolij:
    Dovatora 6 - 20, UA-23100 Jxmerinka, Vinnicka obl.;
    tel.: +380 433 250389.

2
5. Sxnypir Petro :
    UA-24035 Slidi, Mohyliv-Pod., Vinnicka obl.;
    tel.: +380 97 2585260.